Česky

Vítejte,
právě jste našli možnost ubytování v historickém centru Prahy pro 1 – 7 osob.

Můžeme Vám nabídnout 2 apartmány na Malé Straně

První apartmán je dvojpokoj pro 2 osoby, s televizí. Druhý je pro 5 osob, jsou to 2 ložnice se společnou koupelnou i záchodem. Více informací o každém zvlášť se dozvíte níže. Oba apartmány jsou vybaveny mikrovlnkou, varnou konvicí a drobným kuchyňským vybavením, mají sprchový kout atd. Jsou ve stejném historickém domě, s dokonalým dopravním spojením městské hromadné dopravy a přesto nabízí klidný nerušený pobyt.

Je to jen 12 minut pěšky ke Karlovu mostu a k Národnímu divadlu stačí přejít most.

Nacházejí se v ulici Plaská 12, zobrazte si na mapě.

V ceně pobytu jsou čistě povlečené postele, svěží ručníky a mapa centra pro základní orientaci. Při uvítání Vám rádi ukážeme zajímavá a oblíbená místa, doporučíme podniky, kam je dobré si zajít na jídlo či nákup a kterým se třeba raději vyhnout. Zasvětíme Vás do toho, jak funguje městská hromadná doprava nebo kde se dá parkovat, pokud přijede autem.

Kompletně pokryté připojením Wi-Fi zdarma.

Apartmán A

je v druhém patře, s okny do klidného dvora. V ložnici je stůl, židle a skříň, oddělené postele lze na přání přirazit k sobě. Ve vedlejší místnosti jsou je již zmíněné vybavení pro přípravu jednoduchých jídel a nápojů, umyvadlo a sprchový kout. Samostatné WC.

Plaská apartment bedroom    Plaská prvni mistnost snizena kvalita

Ceny prvního apartmánu za noc:

1.4. – 15.10.: 35 €/935 Kč     16.10.-27.12.  a 4.1. – 31.3.: 28 €/748 Kč        28.12. – 3.1.: 45 € / 1 200 Kč

Apartmán B

se nachází v prvním patře. Ze spojovací chodby s kuchyňkou je možné projít do dvouFirst bedroom of apartment B zamykatelných ložnic, do koupelny pro celý apartmán a toaletu. V prostornější ložnici jsou 3 postele a další vybavení, v druhé ložnici jsou 2 posteůe. které lze srazit dohromady.V druhé ložnici se postele dají přirazit k soběV druhé ložnici se postele dají přirazit k sobě

První ložnice v apartmánu B nabízí dost místa na uložení věcí i na posezení u stolu

 

Koupelna má originální design

Koupelna má originální design

Cena za celý apartmán za noc:

28.12. – 3.1.: 90 € / 2 400 Kč 4.1. – 27.12.: 60 € / 1600 Kč

Pro objednání pobytu napište na info@paul-prague.cz nebo zavolejte na 603 232 403 či 777 949 206 pro okamžité zjištění termínu.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *